ART / Etchings etc / Colour etching 12769141
nr 1276 9141
Jukka Vänttinen
(f. 1954)
Jukka Vänttinen (b. 1954), signed, dated 2001, numbered 88/200. Subject: 22x44 cm,
COLOUR ETCHING, Jukka Vänttinen (f. 1954), Signerad, daterad 2001, numrerad 88/200. Motivet: 22x44 cm
1000
SEK 700
Monday September 23 2019
at 18:51:02
21/9 22:12:35